Saiz Font

Ahad 15/09/2019 | 16 Muharram 1441

W3C ]       
Waktu Solat
W. Persekutuan
Fajar
Subuh
Zohor
Asar
Maghrib
Isyak
logomasjid SELAMAT DATANG
MASJID WILAYAH PERSEKUTUAN
Jalan  Tuanku Abdul Halim, 50480 Kuala Lumpur
Tel : 03-6201 8791 / 8767 / 8780    Fax : 03-6201 8790

Direktori Staf

 

 Pejabat Imam Besar

NAMA                    JAWATAN ALAMAT EMEL
  Zakariah bin Isa Peg. Hal Ehwal Islam (Memangku)   zakariah@jawi.gov.my

 Cawangan Pengimarahan

NAMA                    JAWATAN ALAMAT EMEL
  Mohd Zamri bin Abdul Halim
 Peg. Hal Ehwal Islam (Memangku)   zamri@masjidwilayah.gov.my
  Azian Eziana bt Ahmad  Peg. Hal Ehwal Islam   eziana@jawi.gov.my
  Mohammad Ashraf bin Ibrahim  Peg. Hal Ehwal Islam   ashraf.ibrahim@jawi.gov.my
  Salleh ud-din bin Mohd Isa  Pen. Peg. Hal Ehwal Islam   sallehuddin@masjidwilayah.gov.my
  Zuziliana binti Misdan  Pemb. Hal Ehwal Islam   zuziliana@masjidwilayah.gov.my
  Muhammad Adli bin Abdul Aziz  Pemb. Hal Ehwal Islam   adli@masjidwilayah.gov.my
  Hasanuddin bin Mokhsad  Pemb. Hal Ehwal Islam

  hasan@jawi.gov.my

  hasan@masjidwilayah.gov.my

  Hasnan bin Saaidin  Pemb. Hal Ehwal Islam

  hasnan@masjidwilayah.gov.my

  Hamizan bin Abd Hamid  Pemb. Hal Ehwal Islam

  hamizan@masjidwilayah.gov.my

Cawangan Khidmat Sosial & Kebajikan

NAMA                    JAWATAN ALAMAT EMEL
  Nor Fadhilah bt Zakaria
  Peg. Hal Ehwal Islam (Memangku)   norfadhilah@jawi.gov.my
  Khuzaihan bin Zakaria   Pen. Peg. Hal Ehwal Islam   khuzaihan@jawi.gov.my
  Eddy Ezrul bin Abd Majid   Pemb. Penerbitan   eddy@@masjidwilayah.gov.my
  Azizah bt Hj. Abu   Pemb. Tadbir (P/O)   azizah@masjidwilayah.gov.my
  Mohammad bin Hamid   Pemb. Perpustakaan   mohammad@masjidwilayah.gov.my
  Mastura binti Muhammad   Pemb. Hal Ehwal Islam   mastura@jawi.gov.my
  Mohd Izani bin Ibrahim   Pemb. Hal Ehwal Islam   izani@masjidwilayah.gov.my
  Muhamad Nazri bin Ramli   Pemb. Hal Ehwal Islam (KUP)   Nazri.ramli@masjidwilayah.gov.my

Cawangan Khidmat Pengurusan

NAMA                    JAWATAN ALAMAT EMEL
  Abdul Halim bin Zakaria
  Peg. Hal Ehwal Islam (Memangku)
  abd.halim@jawi.gov.my
  Zambri bin Mohd Sharif   Pen. Peg. Tadbir (Kanan)   zambri@jawi.gov.my
  Haslina bt Abu Hassan   Pemb. Tadbir (P/O) (KUP)   haslina@jawi.gov.my
  Musa bin Mohamad   Juruteknik Komputer

  musa.mohamad@jawi.gov.my

  musa@masjidwilayah.gov.my

  Mohd Nazri bin Ismail   Juruteknik Komputer

  nazri@jawi.gov.my

  nazri@masjidwilayah.gov.my

  Azira bt Din   Pemb. Tadbir (P/O)

  azira.din@jawi.gov.my

  Saliza bt Ramli   Penyelia Asrama

  saliza@jawi.gov.my

  Muhammad Rezam bin Omar   Pemb. Tadbir (Kewangan)

  rezam@jawi.gov.my

  T Mohd Firman bin T Mohd Edham   Pemb. Tadbir (P/O)

  firman@jawi.gov.my

  Kamarul Azelan bin Hj. Yahya   Pemandu Kenderaan

  kamarul.azelan@jawi.gov.my

  Zulkifli bin Kather Hussin   Pembantu Operasi

 

  Mohammad Akhir bin Jaapar   Pembantu Awam

  Amri bin Mahmad Fuat   Pembantu Awam

 WAKTU URUSAN PEJABAT

ISNIN - KHAMIS :

8:00 PAGI - 1:00 TGH

2:00 PETANG - 5:00 PETANG

 

JUMAAT :

8:00 PAGI - 12:00 TGH

2:45 PETANG - 5:00 PETANG

 

 SABTU/AHAD DAN CUTI UMUM – TUTUP

Hadis
Daripada Abu Soleh RA, beliau berkata: "Adalah Nabi SAW (pada suatu hari) menyeru para sahabat: "Wahai sekalian manusia! (Ketahuilah) Bahawa sesungguhnya daku ini adalah rahmat yang dihadiahkan (oleh Allah SWT kepada seluruh alam)."
Pengunjung
538684
Hari IniHari Ini342
SemalamSemalam681
Minggu IniMinggu Ini4454
Bulan IniBulan Ini10355
JumlahJumlah538684

Visit fbetting.co.uk Betfair Review